امتحانات نوبت دوم خردادماه ۱۴۰۲: فرصتی برای بهبود نمرات و ارتقای دانش دانش‌آموزان

امتحانات نوبت دوم خردادماه ۱۴۰۲ در این مجموعه در بهترین شکل خود در حال برگزاری می باشد.

این امتحانات برای دانش‌آموزانی که در نوبت اول موفقیت کافی را کسب نکرده‌اند، فرصتی برای بهبود نمرات و ارتقای دانش خود به شمار می‌آیند. با توجه به اهمیت این آزمون، دانش‌آموزان باید به طور جدی برای کسب نمرات درخشان تلاش کنند. همچنین برای دریافت برنامه امتحانات نوبت دوم خردادماه ۱۴۰۲ نیز می توانید اینجا کلیک کنید.

سرفصل های آزمون ورودی سال تحصیلی 1403-1402 برای داوطلبان پیش ثبت نام

ضمن آرزوی موفقیت به داوطلبانی که پیش ثبت نام خود را انجام داده اند و قصد نهایی کردن ثبت نام را دارند، به اطلاع می رسانیم که سرفصل های آزمون ورودی سال تحصیلی 1403-1402 به شرح زیر می باشد:

مکان: هنرستان فرهنگ جوان

سرفصل های آزمون:

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

حضور عزیزان آتش نشانی در هنرستان ، جهت آموزش نکات ایمنی و اطفاء حریق

حضور عزیزان آتش نشانی در هنرستان ، جهت آموزش نکات ایمنی و اطفاء حریق با توجه به فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال امیدواریم با نظارت و پیگیری اولیای محترم ، هنرجویان عزیز این روز را با صحت و سلامتی پشت سر بگذارند و روز های پایانی سال را بدون حادثه سپری کنند .

مسابقات تنیس روی میز به مناسبت دهه مبارک فجر

مسابقات تنیس روی میز به مناسبت دهه مبارک فجر با برنامه ریزی معاونت پرورشی هنرستان و همچنین دبیر محترم ورزش آقای سعیدی ، بین تیم های هر کلاس برگزار شد .

برگزاری جلسه شورای دبیران – دی ماه سال تحصیلی 1401

جلسه شورای دبیران با حضور مدیریت محترم مهندس شیرازی و دبیران برگزار گردید.

با توجه به وارد شدن به نیمسال دوم سال تحصیلی 1401 و شروع ترم دوم، جلسه ای با حضور مدیریت محترم مجموعه، معاونین و دبیران به منظور برنامه ریزی و بررسی وضعیت درسی هنرجویان برگزار گردید.