نمایشگاه دستاوردهای دفاعی – بهمن ماه 1397

نمایشگاه بزرگ دستاوردهای دفاعی جمهوری اسلامی ایران و نمایشگاه سازندگی،محرومیت زدائی و خدمت رسانی همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در بهمن ماه 1397 برگزار شد .

هنرجویان هنرستان فرهنگ جوان با حضور در این نمایشگاه با دستاوردهای دفاعی کشورمان و تکنولوژی های بکار رفته در ساخت آنها از نزدیک آشنا شدند .

 

دوره یک روزه میدان تیر – درس آمادگی دفاعی

دوره ی آموزش نظامی میدان تیر که بخشی از درس آمادگی دفاعی هنرجویان پایه دوازدهم است در اسفند ماه 97 برگزار گردید.

در این دوره ی یک روزه هنرجویان پایه دوازدهم به همراه مسئولین هنرستان در پادگان آموزشی لشگر 27 سپاه محمد رسول الله (ص) تهران حضور پیداه کرده و آموزش های نظامی مرتبط با درس آمادگی دفاعی را گزراندند همچنین با حضور در میدان تیر تمیرن تیراندازی با سلاح را انجام دادند .

جلسه اولیاء و مربیان – فروردین 98

با توجه به اینکه در هفته های پایانی سال تحصیلی قرار داریم جلسه ای با حضور اولیاء محترم و مدیریت هنرستان برگزار گردید .

در این جلسه مدیریت محترم هنرستان مطالبی را در خصوص امتحانات پایان ترم – کنکور سال 98 و . . . بیان نمودند و همچنین اولیاء گرامی سوالات و نظرات خود را در این جلسه مطرح کردند .

جلسه توجیهی کارآموزی سال تحصیلی 97-96

   

با توجه به اینکه در سال تحصیلی 97-96 دوره ی کارآموزی از پایه ی دوازدهم به پایه ی یازدهم منتقل شده است و هنرجویان پس از پایان پایه یازدهم باید در تابستان دوره ی کارآموزی را طی کنند و نمره ی این درس در کارنامه آنها ثبت شود . لذا به همین منظور جلسه توجیهی کارآموزی ویژه پایه یازدهم برای اولیای محترم ایشان در هنرستان برگزار گردید . که در این جلسه مدیریت محترم هنرستان ¸ آقای مهندس شیرازی قوانین و شرایط کارآموزی را طبق بخشنامه ی آموزش و پرورش برای اولیای محترم بیان کردند .

تغییر رشته از رشته های نظری به فنی و حرفه ای

اگر از انتخاب رشته ی خود در سال گذشته پشیمان هستید به شما پیشنهاد می کنیم با ما تماس بگیرید .

تغییر رشته از شاخه های نظری به فنی و حرفه ای در کوتاه ترین مدت ممکن .

جهت مشاوره تحصیلی رایگان و تغییر رشته می توانید در روز های شنبه الی چهارشنبه از ساعت 8:30 الی 13:30 به هنرستان مراجعه نمایید .

همچنین می توانید از طریق شماره تلفن های هنرستان با ما تماس حاصل فرمائید .

تست سلامت جسمی هنرجویان

در جهت حفظ سلامتی هنرجویان و آگاهی آنها از شرایط جسمی خود ، تست سلامت جسمی هنرجویان با همکاری خانه سلامت و زیر نظر آقای دکتر زعیم زاده ( مشاور هنرستان ) در هنرستان برگزار گردید .

در این تست که در روز چهارشنبه 97/2/26 انجام گردید ، وزن ، قد ، فشارخون، قندخون ،  بینایی چشم و اسکلت‌بندی هنرجویان سنجیده و به هنرجویانی که دارای ایرادات جسمی بودند توصیه های پزشکی لازم داده شد .