اطلاعیه: اضافه شدن رشته معماری داخلی

این هنرستان بنابه درخواست شما خانواده های محترم در شرف گرفتن مجوز جهت رشته معماری داخلی از اداره کل آموزش و پرورش تهران است که بزودی ازهنرجویان متقاضی دراین رشته ثبت نام بعمل می آورد؛ با ما در تماس باشید…..

یکی از پرطرفدار ترین و جذاب ترین رشته های دانشگاهی رشته معماری داخلی می باشد. معماری ، مادر همه هنرهاست که تعاریف مختلفی از آن ارائه شده است. رشته معماری داخلی  یکی از رشته های مهم دانشگاهی است که امروزه در دانشکده های فنی یا هنری دنیا تدریس می شود این رشته دارای دو جنبه هنری و فنی است. چون در درسهای ارائه شده دروسی است مثل: طراحی، زیباشناسی وغیره که جنبه هنری رشته و دروسی مثل: تژئینات سنگی و سرامیکی ، معماری فضاهای تجاری  و مسکونی و … به جنبه فنی این رشته مربوط می شود. تسلط فارغ التحصیلان به هر دو جنبه می‌تواند بازدهی بیشتری در بازار کار برای آنان به دنبال داشته باشد . از طرفی ادامه تحصیل در مقطه فنی و حرفه ای این رشته می تواند آینده شغلی فارغ التحصیلان این رشته را تضمین کند .

رشته معماری داخلی به بهینه سازی فضاهای داخلی ساختمان ها به منظور انجام فعالیت های روزانه (زندگی – کار ) می پردازد .معماری داخلی ” آفرینش فضا ” است. این رشته از سویی همانند معماری با ساختمان و اجزای آن سروکار دارد و از سویی دیگر همانند طراحی داخلی بر فضاهای داخلی تاکید می کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =